Tento test vám ukáže…

… zda jste cholerik,fleg­matik,…

P.S. Já jsem cholerik,kdo je víc ?! 😁

http://tempera­ment.wladik.net/

Nejlepší odpověď
WeeBear

Už před časem jsem si ho dělala. 🙂
A tvořím klub sangviniků – přidá se někdo? 😁

Další odpovědi
Drap

Přidávám se do klubu choleriků

johana 56

Melancholik.Pot­vrdili to,co vím už několik desítek let,dá se s tím žít.

casey

Ja melancholik. Je to vic?

Jikra

No tak já nevím. Chtěl sem se podívat pravdě do očí s tím že dobře vím že jako správný cholerik většinou chytnu na první našlapnutí a najednou ejhle a je ze mě 9/20 melancholik.
No to je hnus velebnosti!

Illines

Sangvinik – extrover

anonym

Cholerik,to jsem netušila.

jendahun

Taky jsem překvapil sám sebe.Považoval jsem se za cholerika a jsem melancholik.

Děda Louda

Podle výsledku testu jsem flegmatik, ale je mi to fuk.

anonym

Též jsem si jen ověřil, co jsem už věděl.
Takže se hlásím ke klubu sangvinik, extrovert – k WeeBear, (jen jsem si musel ověřit tu avizovanou dvojsmyslnost v profilu, abych věděl kam vlastně lezu – no potěš koště! „nositelka malinkého čůrání??“).
Wow, quentosi pomóct, nalezni nějakou přijatelnější modifikaci významu, ať nejsem znesvěcen!

lenka.seda

No… Takže melancholik… Uplně stejně mi to vyšlo jako ve škole… =D

annas

Dr.Axl, ve své odpovědi jste se v jednom slově odchýlil od Pravidel českého pravopisu.

anonym

To je fakt srandovní kárání od někoho, kdo má sám máslo na hlavě – viz náhled:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-znama-osobnost-se-narodila-26-kvetna
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-v-nejakem-dile-serialu-columbo-ukazana-pani-columbova

anonym

Však také nejsem profesorka češtiny, která trpí kantorským komplexem!

annas

Ad Dr.Axl. Své překlepy v psaní uvědomuji, mrzí mě. Většinou je opravím, neútočím. Ale je rozdíl mezi překlepem a pravopisnou chybou. Na chyby v pravopise u ostatních poukazuji jen zcela výjimečně na rozdíl od vás.
Diskuze nemá žádný smysl…

Andělé, děkuji.

Andělé

Dr.Axl,cituji Vaše slova „Komu dojdou argumenty,schyluje se k ubohým urážkám.“
To jste se naučil sám od sebe? Nejsou Vaše urářky v rozporu s kodexem,který tu neustále omíláte dokola?!
Nikdo tu na Vaše urážky nejsme zvědavý,nekažte nám jinak poklidnou atmosféru na Odpovědích. Budte tak hodný,děkuji.