kolouch

tento odkaz jsem pročetl, raděj bych odpověď více polopaticky.

Doplňuji:
teď ? nebo stačí ráno vílo amálko.

Nejlepší odpověď
briketka10

zajdi si za právníkem
my tu nejsme právníci..
Doplňuji:
stačí ráno motýlku Emanueli ☺

Další odpovědi
manon

Amnestie se vztahuje mimo jiné na podmíněné trest odnětí svobody – u podmíněných trestů odnětí svobody se amnestie týká…

… podmíněných trestů odnětí svobody, které nepřesahují dva roky (myslí se tím délka trestu, nikoliv délka zkušební doby, ta může klidně být delší než dva roky).
Zdroj: (výcuc z odkazu od l564).

Čili pokud rozsudek nabyl právní moci do konce roku 2012, měl by tam spadat.