50centes

Tento kocourek se ztratil

Tento kocourek se ztratil 29.3.2012.Slyší na jméno Lišák.Je z Nové Role u Karlových Varu.Informace pište na : pumisek9@seznam.cz

http://a4.spho­tos.ak.fbcdn.net/hpho­tos-ak-ash3/540043_3­46827498687481_346770922­026472_895426_1646576473­_n.jpg
Doplňuji:
briketka10 to je jako u nás

Nejlepší odpověď
annas

Krasavec. Kéž by se našel, moc přeji.

Další odpovědi
briketka10

to mě, kdyby se ztratil nevím co bych dělala bůů..
soused mi vyhrožuje, že ho vezme lopatou leze mu na zahradu, ale tam chodí tolik koček a kocourů..jsme přeci na vesnici néé ??

mosoj

Šmudlík. Přeji ti aby se našel .

www

Měl jsem problém stejný. Informace jsem dal ale naší Městské policii, strážníkům.
Do dvou hodin se zvíře našlo. Proto doporučuji stejný postup.

Damiana

Snad jen šel na námluvy za nějakou fešandou a vrátí se… Upřímně ti to přeji.

anonym

Držím pěsti, ať se najde.

iwrana

To kocouři na jaře dělávají,že třeba týden nepříjdou domů.Když jsme měli kocoura a udělal to poprvé,pořád jsme ho hledali,každého se ptali,jestli ho neviděl…Přišel sám.

weronika

pokuď ho nemáte vykastrovaného tak je možné že buď to se toulá nebo je na námluvách..pokud se mu nic nestalo nebo ho nikdo nenaložil tak by se mněl vrátit…za předpokladu že jste ho pouštěli ven a pouštěl domů…jestli je to domovská kočka tak by byl větší problém

samicek333

Krásný kocourek. Zkuste projít útulky, třeba ho tam někdo donesl. Nebo vyvěste letáčky po ulicích atd.

My jednou našli pejska, zavolali jsme do útulku ať ho jedou odchytit a ještě jsme rozvěsili po okolí letáčky.

Ještě to není taková doba, vím, že babičce se její kočky neukážou i delší dobu, třeba i měsíce, a pak přijdou s kulatým břichem. třeba šel za slečnou :)

Přeji aby se našel.