Miroslavst

Tenhle znáte?

Dva pojicajti stoji na autobusove zastavce a jeden se pta druheho: Cim jedes? Jednickou a ty? ja dvojkou. Po chvili cekani prijede dvanactka a jeden rika: No vidis, mame stesti, muzeme jet spolu!

Odpovědi
Jahoda

Víte proč dávají policajti noviny do lednice? Aby měli čerstvé zprávy.

Víte proč s sebou vozí policajti květináče? Aby mohli sázet pokuty!

Přijde pán do hračkárny a říká: „Máte puzzle??“. Prodavačka odpoví: „Ano 100 dílků.“. Pán odsekne: „To je pro mrňata.“ Prodavačka řekne: „Máme ještě s 1 500-ti dílky.“. Pán na to: "Ještě nějaké větší?“. „Ano, máme ještě s 5 000-ci dílky.“. „A máte ještě větší?“. Prodavačka na to: „Víte co? Zajděte si do obchodu, kupte si strouhanku a složte si rohlík!“

anonym

Otázka:Kdy se ze slepice stane pitbul? Odpověď:Po svatbě.. Mami?Můžu nosit podprdu,když je mi patnáct?Ne,Fa­noušku,nemůžeš!