Zdenak

Ten/Ta Dixi?

Mam kralika jmenem Dixi a kamarad si mysli ze je to ta Dixi,co si myslite vy?
Doplňuji:
Špatně jsem napsal otázku je to kluk ale kamarád si myslí že to jméno je holčičí…:D

Nejlepší odpověď
quentos

jednoduchá pomoc: „U dospělých králíků nebývá s určováním pohlaví takový problém, protože samci mají na první pohled patrná růžová varlata. U mláďat se určování pohlaví provádí takto:
Králíka otočte bříškem nahoru, nejlépe když spolupracují dva lidé. Nad řitním otvorem je pohlaví, po jehož obou stranách jemně prsty zatlačte. U samečka se vysune malý penis… u samičky bude vidět jen štěrbina.“
Doplňuji:
tak to má pravdu. Podle zdroje se pro ženy toto jméno používá pětkrát častěji: http://www.gpe­ters.com/names/ba­by-names.php?name=Di­xie

Zdroj: http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=anatomie

Další odpovědi
Drap

Jedině se podívat. Jinak se to asi nezjistí.

gepik

Pokud je to kluk, tak to musí být TEN Dixi. Je to pěkné jméno i pro samečka. Co na tom, že se to jméno používá pro holky pětkrát častěji.