Ten kluk uz mi chudacek asi nikdy nenapise !! ;-( Zitra si hned koupim gingo , nebo jak se ty prasky jmenuji, na intelig

inteligenci ! A to teprve pak uvidite !! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
panenka

Který kluk iv?jj už vím neboj napíše chudst je supr a brzy se ti určitě ozve.

Další odpovědi
dědapetr

Ale napíše,sama jsi říkala že Chudst je inteligentní mladík.

tom004

Určitě napíše,a dnešní odpoledne,oprav­du,ale opravdu,nemá chybu. 🙂