flodur

Ten kdo se dívá.

Líbí se vám více TALENTMÁNIA nebo ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ?

Nejlepší odpověď
verka

Koukla jsem se na obě, jelikož jsem zvědavá, ale nelíbilo se mi to. Je mi až trapně za některé účinkující. Ovšem klobouk dolů před jejich sebevědomím.

Další odpovědi
panenka

Moje dcery se dívají na TALENTMÁNII.

kapka

Tak to Vám řeknu přesně. Nemáme zatím set top box a Prima už nám nejde, takže koukám na Novu a to je Talentmania. Nijak mě to zatím neuchvacuje.

BEAES

Prima se mi zdá také lepší.

alexandra

Minule jsem si jedno nahrávala a na druhé se dívala.Na té Nově to bylo hrozné,takže zvítězilo Česko Slovensko má talent. I když někdy je to taky trapné.

rybíz

Talentmánie má úroveň pod psa. Lepší je čs. má talent. Ale opravdu vystoupení některých účastníků a jejich sebevědomí, mě až děsí. Myslím, že to sebevědomí odkoukali od američanů. Ti také nejraději pořád zachraňují svět.