Mili @

Ten chlap byl asi cvok…

Bouřlivá noční pijatyka se stala osudnou třicetiletému barmanovi Janu Friederickovi Bredenhanovi z Jihoafrické republiky, jemuž alkohol zcela vymazal z hlavy pud sebezáchovy.

Chtěl se pomazlit se lvy a ti ho
sežrali !!!!
Doplňuji:
No taky doufám, že některého pohladil…
pokud mu ten lev tu ruku rovnou neukousl!

Nejlepší odpověď
mojitek

alkohol je dobrý sluha,ale zlý pán…
Doplňuji:
aneb lidska hloupost holt nezna mezi

Další odpovědi
aramah

Tak to teda neodhadnul..:D má to za sebou…Chudák jeden malej,nešikovnej.

Miroslavst

A proto nepiju nebo jenom opravdu sdřídmě.

led

Po pijatike sa nedivím, že si pomýlil kočku.
A ak dobiedzal do kočky s afroúčesom, tak to bola naozaj smrteľná chyba.

Páni, pozor na kočky! Vedia aj pohryznúť…

verka

Lidé si také pro lepší chuť nakládají některé pochutiny do alkoholu. Asi to okoukli.

hanulka11

ale snad se stihl...... pomazlit

Michal Kole

Adept na Darwinovu cenu