Sikorka00

temné stránky sportu (dark sides of sports) – jaké jsou?

Odpovědi
simsalabim

I špatných stránek je celkem dost, ale řekla bych že ne víc než výhod.
Určitě bych mezi ně zařadila třeba zranění. Vždycky je nějaká pravděpodobnost, že se zraníš – i u šachů můžeš spadnout ze židle :D. Pak třeba to, že budeš mít méně volného času, když se začneš sportu věnovat víc. (= méně času na učení, na kamarády, na hry,…)
…Ale když sportuješ třeba 3× týdně tak to zas tak moc neplatí, já mám třeba kamaráda, který sportuje 11× týdně a někdy kvůli tomu musí odcházet dřív ze školy nebo naopak chodí později.