Luccyy

Téma slohové práce.

Dobrý den, na anglický jazyk si máme připravir slohovou práci na téma: Problem page. Máme napsat problém, se kterým se svěřuje čtenář redakci + odpověď (rada) na problém. (Příkladem je třeba časopis BRAV0..) A mě vůbec nenapadá nějaký problém + rada na něj.. Pomohli byste mi prosím?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Třeba problém jak se naučit plavat.

Umíš plavat ?

Další odpovědi
Fidel

Problém: Jak si založit e-mail.
Problém: Jak říct rodičům, že mám špatné vysvědčení.
Problém: Jak se vaří špagety.
Problém: Jak si koupit knihu přes internet.

Makina

Dobrý den, myslím, že bude stačit si vybrat nějaký pěkný a zajímavý dotaz z těchto stránek a k němu zajímavou, výstižnou a třeba i trošku delší odpověď…a pak už jen přeložit do angličtiny, popřípadě k tomu ještě pár větiček doplnit z vlastní hlavy. Myslím, že otázek a odpovědí k nim je tady dostatek.

venkovan

„Příkladem je třeba časopis Bravo“ – uf až mi vyrazil z čela pot, pokud takový příklad navrhl učitel. Jako by u nás pro dospívající nebyly hodnotnější časopisy. Koktejl a další.
No a jako dívka myslím máš mnoho problémů které tě zajímají. Takže dotaz na problém by neměl být velký problém. A odpověď třeba taky ne.
Třeba mne napadlo – proč se mi nedaří z pampelišek vyrobit pampeliškový med.
Nebo co dělám špatně, že nemohu najít čtyřlístky na golfovém hřišti.