Packal

Téma projektů

Potřebuji poradit, jaké mít téma projektu(není do školy, i když mohl by být). Dělání projektů mě totiž strašně baví, ale pozor, jsem dítě(11 let), takže žádná odborná témata.
Děkuji

Odpovědi
bluehorse

Témata:
Tvé oblíbené zvíře
film
knížka
sport
nebo prostě nějáký Tvůj koníček, něco, co máš ráda

anonym

Co je to „projekt“???
Projekt je organizační (a/nebo časový) rozvrh činností vedoucí k nějakému výsledku (třeba tady si počti podrobněji – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pro­jekt ) – takže bys mohla upřesnit aspoń oblast ´činnosti´…
😉
A nebo, pokud zcela obecně, udělej projekt třeba na koupi bytu – a docela by mne zajímal výsledek.
😉

lota

Tak třeba projekt – Osvojení si postupů a metod, které mě naučí se lépe písemně vyjadřovat…