kacka_jelin

Neměl byste někdo nápad (dobré téma) na napsání fejetonu?

Neměl by jste někdo nápad-dobré téma na napsání fejetonu?(školní slohová práce)
Děkuji

Odpovědi
Rokio

Navrhuji téma Facebook, smysl školy a fejeton o titulech.

Dobré je podle mě kouknout se na názvy fejetonů na internetu a pak podle toho napsat fejeton a název fejetonu změnit. Takhle píšu slohy já.

annas

Fejeton

  1. Ach, to ráno!
  2. Život je jako hodiny matematiky. Spočítáš příklad a zjištíš, že máš na začátku chybu. Chceš se vrátit, ale vtom zazvoní.
  3. Zavřete oči, odcházím.
  4. Z bláta do louže.
  5. Radosti a starosti, které mi přináší můlj koníček

Kelt

Téma – Vztahy mezi lidmi, jak to zlepšit a co proto může udělat dnešní mladá generace.

Drap

Co nám přináší multikulturní společnost.