vevinka007

Tělocvik aneb jak se naučit cviky?

Dobrý večer..CHTĚLA bych se zeptat
jak se mám naučit skákat přes kozu když jí nemám doma? Žádné protahování svalstva, prostě potřebuji něco na co bych mohla „skákat“ a učit se:)
A jak se naučit a kde stojku, pak kde se naučit šplhat?Děkuji moc..

Odpovědi
iceT

Skákat přes kozu ti pomůže spolužák nebo kamarád,který se před tebou ohne,bude tak imitovat kozu.O šplhání nepíšeš jestli na laně nebo na tyči.A stojku můžeš dělat o zeď,nejlépe za pomoci druhého.
Na těchto cvicích není nic tak složitého,ale učit byste se to měli ve škole za dozoru učitele,který ti popřípadě řekne,co děláš špatně.Já měla takto o zeď natrénovanou stojku,pak jsme měli dělat stojky za pomoci spolužaček,a zlomila jsem si tak klíční kost,protože jsem se odrazila špatnou nohou a kamarádka mě tím pádem nechytila.

Alesh

Přihlas se do Sokola. 😉
Tak asi máte ten tělák, abyste se to tam naučili nebo to máte za domácí úkol? 🙂

Petr Ruzicka

Muzes zacit tady – http://www.pe­trruzicka.com/blog/st­ojka-celem-ke-zdi/

Zdroj: http://www.pe­trruzicka.com/blog/st­ojka-celem-ke-zdi/