barusee

Tělo kuřáka?

Za jak dlouho se podle vás vyčistí metabolismus kuřáka, který ze dne na den přestane kouřit po dvou letech 3–4 cigaret denně?

Nejlepší odpověď
tom004

Při takovém „množství“ denně,si myslím,že snad není co čistit.A ani nejsem přesvědčen,že kouření a metabolismus nějak spolu souvisí. Ale v žádném případě nejsem lékař,takže se mohu mýlit.

Další odpovědi
ten který je

Něco jsem našel,snad to pomůže.
http://www.dwich­.cz/cs/obsah/jak-prestat-kourit-behem-21-dni/

niemand

Souhlasím. Tohle množství s tělem nic neudělá. Váš pocit zadýchanosti v druhém patře připisujte spíše autosugesci. Hezký den