led

Televízor vyrábajúci pachy (nie keď horí)

Toto nie je reklama.
Citujem zprávu:
„Díky spolupráci společnosti Samsung a vědců z University of California v San Diegu (UCSD) je tato vize o krok blíže skutečnosti. Výzkumný tým vyvinul kompaktní přístroj schopný generovat 10,000 různých pachů podle toho, jaká pochutina nebo jiný zdroj pachu je zrovna v záběru.“
http://www.di­gitalnik.cz/zpra­vodajstvi/tele­vize-vytvarejici-pachy-uz-neni-sci-fi/
Predstavte si tú „krásu“ pri Superstar čuchať pach spotených divákov, prípadne v „zbláznenom“ tv pri kuchárskom, ano šéfe, cítiť pripálené rezne a podobne.
Podobne sa to robilo svojho času v divadlách, keď do klimatizácie liali voňavé esencie.
Ak by sa takýto tv začal predávať, ako by ste sa rozhodli?

Nejlepší odpověď
Drap

Televizor s pachy bych určitě nebral. Pokud bych po nich toužil, dokáži si dostatek pachů vyrobit sám.

Další odpovědi
dědapetr

Určitě bych si ho nekoupil,ta představa cítit zápach ze spáleniště pneumatik a nebo zápach ze skládky odpadků.Děkuji nechci.

hanulka11

Nedívám se na tu co máme, natož na nějakou s pachy-brrrrrr.