Molva

Televizor SAMSUNG UE40ES6710 – Jak uložit provedené změny v nastavení???

Je tady někdo, kdo má tento nebo obdobný televizor? Pokaždé, když nastavím v menu změny ostrosti, barev apod., tak když vyjedu z menu, tak po opětovném zapnutí televizoru provedené změny nejsou ☹
V návodu jsem nic nenašel, pouze, jak změny provézt.
Je-li tady někdo s touto televizí, klidně pošlete do zpráv telefon a rád Vám zavolám a zkusíme to nastavit „online“ 😉

Doplňuji:
Potvrzovací tlačítko je uprostřed šipek na ovladači. Něco jako enter. Ale i přes toto potvrzení to pak nezůstane po opětovném zapnutí ☹
Asi tam bude nějaký fígl…
Možná je to jen banalita, jen přijít na to jak 🙂

Odpovědi
mosoj

A nějaké potvrzovací tlačítko by se v menu nenašlo ?

anonym

Trefa do černého! Tuhle televizi máme taky =DD

No nic zpět k otázce:

  • Když nastavuješ jas tak šipkami to vybereš, a pak tím prostředním „entrem“ to potvrdíš. Tak je to i s podobnými nastavení.
  • Popř. zkus se napojit na net, a aktualizovat Software/Firmware – nedávno vyšel nový.