ManInBlack

Televize se zabudovaným tunerem.

Dobrý den, chystám se koupit novou televizi. Nyní používám set-top-box, ale zjistil jsem, že existují televize se zabudovanými tunery, a tak bych si takovou rád pořídil. Prý existují tunery s pozemním, kabelovým a satelitním (2 druhy) vysíláním. Jelikož nechci talíř na domě, tak jsem satelitní vysílání vyloučil. Když ale chci stejné programy jako teď a navíc nějaké další – mám žádat televizi jen s kabelovým nebo i pozemním? Případně co obnáší ten kabelový? Píše se něco o kartách, ale moc tomu nerozumím. Díky za odpovědi.
Doplňuji:
EDIT: Dobře už jen: na UPC píšou, že CA modul koupím za 1209 Kč. To je konečná cena? Nemusí se to po nějakém čase obnovovat?

Odpovědi
franku

Televize se zabudovaným digitálním tunerem jsou dnes už asi všechny.Na kabel nepotřebuješ nic speciálního. Nětkeré televize mají zabudovaný satelitní přijímač nebo přehrávač DVD.