rrihamirek1

Televize se nechce zapnout, ovladac nefunguje, kde je chyba?

dobry den, nemuzu zapnout od vcerejska televizi, mackam cudlik na ovladaci, a porad nefunguje, mam ji zakazanou od rodicu a chtel jsem se tajne divat na televizi, ale nejde to, co mam jako udelat, aby sla?

Nejlepší odpověď
gecco

😁

Řekni rodičům, že ti nemusí sledování TV zakazovat – že si ji neumíš ani zapnout…
ROFL – ty budeš asi povedenej…

Další odpovědi
Mravenec

Ty na mne křičíš ? Dle formulace otázky…

Raději poslouchej rodiče, když ti něco nepovolí, určitě mají důvody.
(Já zase důvody proč bych tvé otázce rád upravil diakritiku a čárky! )

JájsemRaibek

Na televizi je možná nastaven tzv. rodičovský zámek a proto nejde. Jinak zda ovladač funguje vyzkoušíš pomocí digitálního foťáku nebo foťáku na telefonu.
A pokud rodiče nechtějí, aby ses díval na televizi, tak se jdi učit, to ti prospěje víc.
Třeba čaj. Už ho umíš?

anonym

nezasloužíš si koukat na televizi, když jí neumíš ani zapnout

marci1

Televize je začarovaná, tajně se dívat nelze. 🙂

hanny 2

Zkus se podívat,jestli jsou v ovladači baterie a pokud ano,jestli jsou funkční!

iceT

Aby šla? Zkus jí přidělat nohy, třeba pak půjde…