qidal

Televize s internetem

Mám televizi od Samsungu s internetem, ale když si chci pustit nějakej film tak mi to pořád píše že mám plnou paměť. Nevíte někdo co s tím? Díky za odpověď :)
Doplňuji:
Jojo, z internetu :) aha, takže s tím asi nepůjde nic udělat..:/

Odpovědi
anonym

Za prve odkud pouštíte film – z internetu? Je to jasné ramka není tak velká.

pl4toon

Nevím jaký máte přesně model, vzhledem k tomu že evidentně nemá hdd, tak asi nebude nejnovější. Ale pokud v TV máte USB, tak by v nastavení úložiště mělo jít nastavit kam se co ukládá. Připojte přes USB nějaký externí disk, nebo větší a rychlejší flashku a pak se to bude ukládat tam.