polarka.51

televize orava

dotaz na napájecí kabel do televize orava
Doplňuji:
potřebuji kabel kterej strčím do televize a do elektrické zástrčky k modelu lt-550 a kde na oravu dělají servis

Nejlepší odpověď
panenka

a co potřebuješ polarko vědět zrovna tuhle značku televize máme doma
polarko dej si do vyhledávače servis tv orava najdi si nejbližší město a tam si pak vyhledej nejbližší servis na tv orava a i s káblem ti tam poradí