Larissa

Televize ONLINE?

Ahoj,
neznáte nějakou televizi, kterou by šlo stáhnout do počítače a jela by i bez internetového připojení? Však víte – do vlaku atd.

Moc požadavků? :D
Doplňuji:
Hele, já vím, co online znamená, ale prostě jsem nevěděla, jak jinak to říct.

A chtěla jsem radu, ne stupidní připomínky!

Nejlepší odpověď
Hohny

Bez přípojení se na online televizi opravdu nepodíváte, jedině si pořídit na notebook do usb DVB-T tuner, je skoro velké jako klasická flashka, k tomu by měla být i malá anténa, aby jste něco chytila, záleží kde se budete nacházet.
Doplňuji:
Něco takového
http://www.al­za.cz/gigabyte-gt-u7300-d173733.htm
Stačí si vybrat v té kategorii produktů, většina je i s anténou a některé mají i konektor pro klasickou velkou anténu, pak už jen záleží na síle signálu antény, jestli něco chytíte, záleží taky hodně na vaší lokalitě.

Další odpovědi
terry

A signál do TV by šel odkud?
Doplňuji:
Jaká otázka, taková odpověď. Tak si neštěžuj na stupidní připomínky.

mosoj

Bylo by dobré ujasnit si co znamená ON LINE !!!!

Hlada

Pokud neovládáš cizí výrazy, tak je nepoužívej.
Když tě někdo upozorní na chybu, tak se omluv.
Vysokým sebevědomím znalosti nezískáš.