tony2412

Proč se mi nedaří přihlásit do diskusního fóra televize O2?

proč mi nejde odeslat v diskusním foru O2 dotaz,napíšu dotaz,přezdívku a pak to chce abych vypočetl příklad dokaž,že nejsi robot,třeba 9+4 napíšu 13,odešlu a napíše mi to „kontrolní kod neodpovídá“,tak kde je chyba????Je pořád 9+4 rovná se 13 nebo to je už jinak?Chtěl jsem se zeptat přímo na foru,ale neznám ty nový počty a dotaz se mi neodešle,tak jak to vlastně je,kde je chyba?

Odpovědi
gecco

Chyba je, pravděpodobně, v tom, že stránka má zřejmě i nějaké časové omezení (resp. její kontrolní kód).
Poté, co napíšeš příspěvek, kód už pozbyl platnosti.
😉
Prostě zadej nový (objeví se ti nový ´příklad´) a znovu odešli – funguje to, nyní jsem to vyzkoušel…

anonym

Já to teď zkoušel a asi po čtvrtém pokusu to poslalo dál.