Nechápavé

Který mobil si vyrat, Huawei Ascend Y530 nebo Sony Xperia L?

Kterej mobil si byrat podle vas Huawei Ascend Y530 nebo Sony Xperia L
Doplňuji:
Vybrat opraveno misto byrat

Odpovědi
Emefej

Nevíme co od přístroje požaduješ. Vyber si podle svých preferencí.

huky

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/srovnani-produktu--sony-xperia-l_-_huawei-ascend-y530/?fromclipboard podle toho na co to chceš třeba L ma lepší foťák ale třeba Y530 má novější android ;)

Littl3

Pokud bych mohl doporučit tak zopo zp1000 za tu cenu luxusní mobil…8 jádro na 1.7Ghz a 14 megapixelů foták :)