Avatar uživatele
Miroslavst

Telefonní číslo

Četl jsem článek o ICE (In Case of Emergency). Prý by si měl každý do mobilu po zkratku ICE zadat číslo na toho, komu podat zprávu v případě nehody.
Pak jsem ale četl opačné názory a že už vidí záchranáře jak se lidem hrabou v mobilu a hledají ICE, aby mohli někomu zavolat.
Jaký je váš názor na toto?
Doplňuji:
To standa: Ano toto jsem četl, ale zajímavé, že to rozšiřují i zdravotní pracovníci na svých lékařských stránkách.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Miroslave, zrovna od vás bych čekal, že znáte stránky www.hoax.cz (viz zdroj).


DOPLNĚNA:

Pro mě je podstatné vyjádření povolaných osob ´záchranky´, abych pak obdobná sdělení o „ICE“ ignoroval…

„…dle konzultace s našimi lékaři se nejedná o žádnou mezinárodně uznávanou akci. Informace o kampani "ICE“ máme též jen z internetových zdrojů. Pro případ nouze a nutného kontaktu s příbuznými doporučujeme uvádět v mobilu spíše označení máma, táta, babička apod.

Jiřina Ernestová
tiskové oddělení ZZS HMP – ÚSZS"

Zdroj: http://hoax.cz/re­tezove-emaily/ice-kontakty-v-mobilu---in-case-of-emergency/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Vynikající myšlenka pro dnešní moderní dobu.Je jenom třeba systém dotáhnout tak,aby pomáhal ,ale nezdržoval a neobtěžoval.O zne­užitelnosti ani nepíšu.Ovšem u nás práce na 20let…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No to asi mate pravdu v tom shonu hledat nekoho v mobilu,to snad plati v pripade az kdyz je situace klidna a pak se teprve snazi zjistovat kdo,komu a podomne.Ja mam pro vsechny pripady v mobilu(seznam)ja­ko prvni, misto jmena-dejte vedet.Snad to nebudu potrebovat,ale clovek nikdy nevi…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek