hubickova

telefon samsung E900

Nedaří se mi vymazat tři fotky z mobilu,mám je uložené v mobilu,ne na paměťovce.Pořád mi to ukazuje-chyba.Jednou se mi to nějak podařilo,prej všechny soubory vymazané,ale bohužel,jsou tam pořád.Jak na to,z manuálu telefonu jsem na to nepřišla.

Odpovědi
LůcaDůcaPůca

a nebyly náhodou v tom mobilu hned jak jsis ho koupila? pokud ano tak jsou to fotky které smazat nejde.
Pokud jsou to nějaké tvoje fotky tak je zkus přendat na paměťovku a až potom je smazat.
Jestli tam nemáš ani paměťovku a máš mobil který jde připojit přes usb kabel v počítači tak si ho dej do počítače a vymaž si to tam. :)