Boy 13

Telefon sám od sebe zhasl a nereaguje. Co s tím?

Prosim, poradte mi nekdo… Pred chvili jsem byl normalne na telefonu a z niceho nic mi zhasl a zacal vibrovat… To vibrovani je stale po dvou sekundach zase… Kdyz zandam baterku, tak se mi ukaze jenom logo Samsungu a zacne to vibrovat a nereaguje to na dotyk na nic a jenom cerna barva… Prosim, poradte… Predem dekuji moc za rady…

Odpovědi
9gagator

Asi spadl bios, jelikož při najíždění zobrazí logo (což znamená že zařízení funguje grafika a procesor) tak bych zašel do servisu na přehrání biosu.

Zkuste vytáhnout sim a paměťovku, znova vyresetovat pomocí vytáhnutí baterie anebo napojit na pc a potom zapnout…