hubickova

Telefon HTC TOUCH

Nedaří se mi na tomhle starším typu telefonu připojit sluchátka.Když si pustím hudbu,hraje mi jen z telefonu,nejde mi zvuk do sluchátek.Sluchátka jsou v pořádku.

Odpovědi
cochee

Možná, že ta zdířka v telefonu není určena pro sluchátka, ale pro handsfree – což jsou sice taky sluchátka, ale s nějakým spínačem, a ten spínač potřebuje jeden nebo dva vodiče navíc, tudíž ten konektor bude mít jednu nebo dvě plošky navíc a nemusí pasovat na klasický konektor sluchátek.