M-Rock

„Tekuté“ ozdoby na stromeček.

V Hradci na Masarykově námměstí jsem při letošních vánocích zpozoroval nové ozdoby na Vánočním stromě. Měli podobu jednotlivých trubic asi 40cm dloubé a 2 cm široké, LEDkové které při svitu imitovali tekoucí vodu. Lze takový ozdobný „řetěz“ sehnat i na domácí stromeček?

Nejlepší odpověď
mosoj

Také se mi to líbí, ale 1800 Kč za to dávat nebudu. To si raději zapálím voňavou svíčku.

http://www.de­xys.cz/prodej/LED-snezeni-EXT-10x16LED-30cm-1

Další odpovědi
anonym

Souhlasím s Mosoj. Počkám na oblevu a budu na tající krápníky svítit modrou LEDkou :)

Damiana

Podívej se na www.dexys.cz, kamarád tam sehnal takové ty „tekoucí“ krápníky.