Těhotenství a drogy?

chtela bych se zeptat,zhruba pred dvemi lety jsem brala drogy,uz nic neberu,tedka se pokousim o miminko,myslite ze by mu mohlo neco byt?nebo neni to moc kratka doba ty 2 roky ze uz nic neberu?ja vim ze to byla blbost jasne..ale hrozne se tedka bojim,aby to bylo zdrave.Dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
panenka

bát se opravdu nemusíš pokud jsi v pořádku tak jak říkáš.pokud už těhotná jsi udělají ti veškeré testy které jsou součástí pokud se bojíš svěř se lékaři porad se s ním pokud jsi na začátku těhotenství kup si vitamíny pro těhotné jmenují se materna a začni je hned užívat at má mimčo to co potřebuje.pokud zatim nejsi každopádně si k lékaři zajdi at ti udělaji krevní testy a řekni jim že plánuješ rodinu a že jsi před 2 lety brala drogy neboj oni ti poradí dobře to dopadne

Další odpovědi
JayDee446

Doplňte, prosím, o které drogy se jednalo a v jaké míře závislosti jste byla. Nemůžeme poradit bez dostatku informací.

Nuk nuk

Čistě teoreticky by po dvou letech mělo být vše v pořádku. Pokud ale chcete stoprocentní jistotu, požádejte o pomoc svého gynekologa nebo nějaké toxikologické centrum.

Michal

Sláva,že jsi s tím přestala!Přesto bych se poradil s lékařem o rizicích,která by mohly nastat.Ať se ti narodí zdravé miminko.