těhotensky test a ms

muže si žena nechat udělat test(nezkreslí se to nějak) těhotenský test,když ma ms??je možné aby byla těhotná když má jinak ms nepravidelnou někdy po24,26,28 dnech.ms je déle něž obvykle a silná.ha bere ale užívala léky,všimla si,že tam nepísi zda snižují ha-nic tam nebylo.dobrala ha 21tablet a 23–24dostala ms.je možné těhotenství?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak píše panenka,test si udělejte,až Vám skončí menstruace. Nepravidelná menstruace není známkou otěhotnění. Možná to je způsobeno nemocí(užívání léků) Pokud by léky,které užívá snižovaly účinky antikoncepce,před­pokládám,že by jí ošetřující lékař na tuto možnost upozornil a doporučil jinou antikoncepci. Silnější krvácení při MS může být zapříčiněno také užíváním léků. Jinak bych doporučila kontaktovat lékaře,který léky předepsal a vše s ním konzultovat.

Další odpovědi
panenka

Raději vám doporučuji si těhotenský test udělat až vám skončí menstruace.

Nuk nuk

POkud by žena byla těhotná, pravděpodobně by MS výsledek testu neovlivnila. Test měří hladinu lidského hormomu hCG, který se v daném množství vyskytuje právě na začátku těhotenství.Přesto bych i já raději doporučila počkat, až MS skončí.
Na začátku těhotenství může žena menstruaovat dokonce i třikrát – tedy v prvním trimestru. Tato menstruace ale bývá spíše naopak slabší a kratší než jindy.
Na Vašem místě, bych problém konzultovala s gynekologem.