bobánek

Ted v televizních novinách říkaly že se přejmenuje Ruzyně na letiště R.Regana?

Jaký je váš názor na toto zdělení!

Nejlepší odpověď
terry

Také jsem to slyšela. Dost mě to překvapilo.
I když asi čechům prospěl, myslím, že by se našel i významný Čech, který by si pojmenování zasloužil.

Další odpovědi
panenka

Slyšela jsem to nechála bych to ale tak.

Děda Louda

Nezaregistroval jsem, že by říkalY Zdělení.
Obci zůstává název beze změny, letiště se má pojmenovat po významné osobnosti. Z dotazu vyplývá spíš tvůj pocit zděšení než sdělení. Jde asi jen o překlepy ve zvýšené koncentraci.

hanulka11

holt nebudu létat z Ruzyně ale z Reaganova letiště -hlavně když letadlo poletí

Miroslavst

Tato zpráva je 3 dny stará. Už šestého se o tom psalo na novinkách :)
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/224437-prejmenujte-ruzynske-letiste-na-reaganovo-pisi-aktiviste-kalouskovi.html

Terryle

Blbost jako vrata, to si jenom vymyslelo pár aktivek a chtěj pro to ukecat politiky… Pana Reagana si jednoznačně vážím, ale pojmenovávat po něm letiště v zemi, kde vlastně ani nikdy nebyl (snad se nepletu)… je nesmysl. Sochu klidně jo, ale letiště když už pojmenovávat, tak po významné osobnosti z dané země… vlastně mě nenapadá žádný letiště, který by se jmenovalo po „cizí“ osobnosti. Všecko je podle místních, co vím – DeGaulle, Kennedy, Lennonovo v Liverpoolu…

ReHu

A dnes říkali, že by to stálo pěkných pár milionků.
Co by ne, když .....
Nechápu, jak to může vůbec někoho napadnout. V dnešní době a jakokrizi.