Kris

Teď v červnu dokončím studium a jsem v 5 týdnu těhotenství.Mám nárok na mateřskou,když nemám odpracováno.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Doporučuju tyto stránky – zeptejte se tam maminek, po tom webu „lítá“ strašně moc zkušeností a informací … občas tam také mrknu – i když mimčo nemám.

http://www.mo­jetehotenstvi­.cz/

Další odpovědi
Pavluška

Co vím, máš nárok pouze na rodičovský příspěvek a to v nejdelší formě (4 roky), nemůžeš si to vybrat jinak, čili prvních 21 měsíců od narození myslím 7 600 Kč a pak do čtyř let věku 3 800 Kč.