Teď čtu: Někdo jí mýdla, prací prášky, železo, baterie, či zubní kartáčky!! Všechno bych jeste „pochopila“

ale ty zubni kartacky !! ?? Je to opravdu mozne a co to je za nemoc ? -iv-

Nejlepší odpověď
fcoop

http://www.lir­taps.cz/psycho­somatika/Psom­web2007_6/labo­rator_honzak_607­.htm

http://www.mzo­ne.cz/clanek/chu­daci-doktori-aneb-nejbizardnejsi-veci-zasekle-v-riti/

Docela čumím – zvlášť ten druhý odkaz,to je síla.

Další odpovědi
Ella

T oještě nic není iv! Viděla jsem myslím na Barrandově pořad něco jako Lékařské záhady a tam ukazovali, co všechno už vyndali lidem z břicha – co spolkli a popřípadě to tam dostali opačnou cestou, zespodu o_O to bylo něco! D oté doby jsem nikdy nevěřila ,že si člověk může přes zadní část těla strčit dovnitř vázu…

Záprtek

Vypadá to jako mentální porucha.A jsi si jistá že jedí i zubní kartáčky?

MrGandy

Byl o tom pořád v televizi …ve víkendu mám dojem.

Těmto lidem chybí vitamíny. Dokonce lidi jí sklo nebo molitan…
Pokud ale budou mít dostatek vitamínů a látek, keré by tělo mělo mít …stratí na to chuť a už to nebudou jíst.