AAmila

Malíři, studenti uměleckých škol, co jste malovali u přijímaček, abyste co nejvíce nadchli učitele?

Nejlepší odpověď
annas

Když se chcete věnovat malování, měla byste mít vlastní nápad, každý přece vidí krásu v něčem jiném, má jiné představy, fantazii.

Navíc u příjmacích zkoušek budete tvořit obrázek na zadané téma.

Zkuste si pročíst odkaz, kde jedna dívka uvádí své zkušenosti s přijímacími zkouškami.

http://karoli­naloskotova.blog­.cz/1103/2-jak-jsem-dopadla-na-stredni-umelecko-prumyslove-skole-a-co-jsem-diky-tomu-pochopila

Další odpovědi
Drap

Něco, aby se to líbilo. Neni nic univerzálního.