bauerlukin

Doporučíte nějaké techniky na posílení soustředění?

Dobrý den, mám problém s tím že se málo soustředím. Z toho důvodu bych chtěl najít co nejvíce technik, kterými bych to soustředění mohl posílit. Vim o černé tečce, na kterou se mám neustále dívat po dobu asi pěti minut a o dívání se do zrcadla mezi mé oči a predstavovaní si že je zde soustředěna veškerá moje pozornost.

--

Techniky na posílení soustředění
Nicméně, chtěl bych objevit ještě další podobné metody, abych si nakonec vybral tu, kterou budu nejvíce cvičit.

Díky předem za odpověď

Odpovědi
zvonisek

Ginko biloba podporuje soustředění

ivzez

Zkuste sudoku → mám vyzkoušeno,
tato „hra“ je na soustředění výborná.

zjentek

Na netu je toho hodně, záleží, na co máš zájem se soustředit. Na lásku, na Boha, na úspěch… Nemůžeš se soustředit na všechno, to je nemožný, musíš si vybrat. Nikdo není 100% soustředěný, „rozhodit“ je možný KAŽDÝHO.