autacek

Těch 50 respirátorů, co dostala Praha, jsou ty na jednorázové použití, nebo které?

https://www.id­nes.cz/praha/zpra­vy/praha-krizovy-stab-koronavirus.A200314_105­449_praha-zpravy_zaz

Odpovědi
Edison

Zeptej se pana ministra a přestaň sledovat děsivý servery. Všechny jsou „jednorázové“. Jen jsi ještě nepochopil, co tím je myšleno.

spravedlivys

Praha a Hřib nechtějí respirátory z Číny což vláda dodáním posledních 50 respirátorů nepocházejících z Číny plně respektovala. Tohle je jejich boj a jejich politika