mako

tato registr mechaniky se platí? dík za odpověd

registr mechaniky
Doplňuji:
jsem naprostý neuměl

Nejlepší odpověď
anonym

tak pro upřesnění..

Jedná se o program: Registry Mechanic

  • příště prosím nepočešťovat, automaticky se tím ztratí to co chcete..

k odpovědi:
program je Shareware
(omezená verze programu, nešlape vám naplno.. nefungují všechny věci, konkrétně u tohoto programu – Nevyčistí/neopraví to všechno, pouze po prvních 6 sekcí)

Takže pokud vám stačí omezená verze, neplatíte nic.. s tím, že omezená verze může za určitý čas také přestat fungovat – výrobce tak nutí po vyzkoušení ke koupi…

V případě, že chcete program koupit.. můžete tak učinit…

Veškeré info ještě přesně o pragramu najdete třeba zde:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/re­gistry-mechanic/