Endemit

Tato internetová poradna je pro mentálně postižené, tedy obdobou podpůrné skupiny anonymních závisláků?

Tato internetová poradna je obdobou,podpůrné skupiny anonymních závisláků,pro mentálně postižené?

Nejlepší odpověď
Edison

Toto bych teda fak internetovou poradnou nenazval. Ani bych neřekl, že by to tu mělo něco společného se závisláky. I přes několik pravděpodobně mentálně postižených userů jsou zde i celkem normální i oabnormální lidé. Čili naprosto se mýlíš.

Další odpovědi
marci1

Ne, normální otázky a odpovědi. Lidé jsou různé, takové i makové. 🙂

Kepler

Zřejmě mezi ty mentálně postižené patříš spíše ty. Promiň, ale sotva sem vlezeš, hned všechnu komunitu urážíš. Tak se ukliď. Nebo tě uklidím já,

zjentek

Tak nějak. Tak a teď nám prozraď svůj příběh. Začni v obvyklém formátu, jak jsi zvyklá. Př: „Dobrý den, jmenuji se Pavla/Pavel a jsem…“

(A nedělejj, že kvůli tomu zde nejsi.)

anonym

Teď, po tvém příchodu se bude muset všechno nějak rozsortovat, vidím to zatím na tři skupiny – mentálové, závisláci a Endemit

Kryšpín

Dej si ještě čouda a chvílu se uklidníš podle IP čka jsi odborník a trochu přetížen

WTLS

Ok a teď napiš překlad ať to chápu :)