22aa

Táta mi vybral mp4, která nebere dlouhé songy. Jak upravit song, aby mi to šlo?

Dobrý den.
Táta mi vybral mp4 sencor spv 4301 a měl problem s megamixem tak jako budu mít já.
Nevíte proč mi tato mp4 nebere dlouhé písničky?
Prosím proč mi to nebude dlouhé písničky a jak to upravit tak abych místo hodiny 30 minut neměl jenom 5 minut a 3 vteřiny (příklad)?
Děkuji.
Vaše 22aa.

Odpovědi
Edison

1. je potřeba zjistit příčinu problému. Já bych neviděl problém v délce, ale ve velikosti, nebo ve schopnosti pracovat s kódováním. Zkontrolovat vzorkování a bitrate. Tam by mohl být zakopaný pes. Snížením vzorkování a bitrate, případně sehnat songy ve VBR a nastavit minimální a maximální BR. Možností je mnoho, co s tím dělat. Možná by to mohli psát v manuálu, jaký formáty to podporuje.

Dochy

Zkus ty písničky jinde. Nechce se mi věřit, že by šlo o omezení tohoto přehrávače. Zkus to na více skladbách a ty samé pak zkus přehrát třeba na PC. Podívej se na podrobnosti ve vlastnostech souboru. Dej vědět jaké přesně časy máš u jednotlivých skladeb.

anonym

zkus jiný audio formát, „mp4 přehrávače“ jich zpravidla umí celou škálu. Nejen poměrně zastaralý mp3 ale i vyspělejší „Ogg Vorbis“ … zkus to převést do něj, přehrávač použije jiný kodek a je dost možné že ten už uvedenou chybou trpět nebude.

22aa

Máš pravdu. Když dám ogg vorbis tak to mám celou písničku.
Dík že jste mi pomohli. Jen 2 vteřiny chyběli. 22aa.

22aa

no bere to ale mp3 ale táta to stahoval v mp3 a šlo mu to ale jenom 5 minut.

22aa

Proto tam musím šetřit místem nebo co?

anonym

v prvé řadě spusť mp3 na počítači a ověř zda je opravdu stažen celý (že to stahování nebylo v půli přerušeno) … pokud přehrává celý převeď jej do vyspělejšího formátu OggVorbis a zkus zda v tomto formátu je ta tvoje „mp4ka“ přehraje bez problému.

Edison

Nevíme, jaký MP3 postahoval a jaký podporuje přehrávač! Chápeš? A z toho, jak je to udělaný taky vychází pak velikost souboru. Že by tam bylo nějaký omezení na délku nevím… Tak snad vybral něco podle parametrů a podpory, ne?