iviiik

táta mě slíbil koně za samé dvojky na vízo ale mám skoro čtyřky a 3,2 ale jedničky žádné co mám dělat?

táta mě slíbil koně za samé dvojky na vízo ale mám skoro čtyřky a 3,2 ale jedničky žádné co mám dělat?(jsem milovníkem koní a chtěla bych koně a mooooooooooooc!
Doplňuji:
přitom se učím bifluju se ale prostě žádné lepší výsledky

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Co máš dělat? Zapomenout na koně.

Další odpovědi
zzzzz

Učit se 🙂
Doplňuji:
Tak to se snažíš málo.

melanie

snažit se, učit se a neflákat se na internetu

Drap

Než se to zlepší, tak vydržet bez koně.

Questman

nevěřit mu :DD

Irisa

Učíš se? Co potom máme dělat? Řádný jiný způsob neexistuje.
Naučit se učit
https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+se+­u%C4%8Dit&rlz=1C1VA­SI_csCZ543CZ543&oq=jak+s­e+u%C4%8Dit&aq­s=chrome.0.57j62l3­.2154j0&source­id=chrome&ie=UTF-8

Lamalam

Nauč se jezdit na kole.