lubos.sx

Tarif Student. Poradíte prosím?

Zdravím, v podmínkách tarifu pro studenta u Vodafonu je, že musím mít max. 26 let a být studentem, zároven se píše, že není třeba potvrzení o studiu ale postačí čestné prohlášení. Teoreticky si ho teda můžu založit na základě „čestného“ prohlášení i když už nestuduju? Nebo dochází k nějakému ověřování?

Nejlepší odpověď
setapouch

Cestne prohlaseni predpoklada, ze jsi cestny clovek. A pokud jsi lhar a podepises jej, ackoli jeho obsah neni pravdivy, nejen ze se vystavujes riziku trestniho stihani, ale zejmena nasledkum na cti.