BENYTA

Tarif NADLOUHO za 6kč za první minutu a pak zdarma?

Prosím o váš názor,jestli to správně chápu – v podmínkách stojí,že výhody platí 30 dnů, a pak se musí znovu dobít -potud chápu – jenže píšou – dobijte si JAKOUKOLI částku – vždy všude bylo,že minimální částka pro dobití je 200kč.
Tedy – mohu si na ten měsíc dobít částkou pod 200kč? Už to máte někdo vyzkoušené?
Doplňuji:
No právě proto nechápu termín JAKÁKOLI částka, při akcích o zdvojnásobení kreditu od operátora,dřív,byla stanovena nejnižší a nejvyšší suma – a ted prý JAKOUKOLI…

Odpovědi
terry

Vyzkoušený to nemám, ale je možné dobít za méně než 200 Kč? Třeba to ani nejde.

Bedy

Tahle nabídka.platí pouze do 31.1.2013. Volání zdarma do O2 už po 1. minutě platí po dobu 30 dní po každém dobití kreditu jakoukoli částkou (takže musíte dobít aspoň 200Kč, to je minimální možná částka pro dobití) do toho 31. 1.
Jinak platí výhoda volání zdarma do sítě O2 až po 2. minutě. Volání zdarma do sítě O2 se vztahuje jak na mobil, tak i pevnou.

Osobně vyzkoušené nemám, mě to přijde drahé a takové mlhavé. Lepší radu Vám asi řeknou na O2 prodejně.
Osobně bych třeba koukl na nabídku našeho čtvrtýho operátora U:fon, který nabízí mnohem levnější volání, jak ten oligopol. Akorát tam nemáte klasický předplacenky, ale pouze paušál.

kefud

Dobíjím kredit přes interbanking, pokud zadám meně jak 200,–Kč nelze příkaz odeslat. Z toho vyplývá, že se předpokládá dobít jakoukoli částkou vyšší jak 200,–Kč ale zároveň max. 9.999,–Kč (tak je to nastaveno).