LusintaP

Tankování vícekrát na stejném stojanu než se zaplatí, jde to?

Mám dotaz, když natankuju naftu u stojanu, zavěsím tankovací pistol zpět a chystám se jít zaplatit, může z toho samého stojanu někdo natankovat ještě než zaplatím? Nepřipíše se mi to na můj účet?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud zavěsíš tankovací pistoli,tak do odblokování od kasy nemůže nikdo jiný tankovat. :D

Další odpovědi
Drap

Myslím že to možné neni. Že o zavěšení musí obsluha stojan znovu aktivovat. Ale nikdy jsem to nezkoušel.

KrasnaKocka

Já vždycky do svýho veterána tankuju 50 litrů nafty a 2 litry benzínu (doporučení výrobce auta) a na každý benzínce musím vždycky nejdřív zaplatit tu naftu a až pak můžu dotankovat ten benzín.

cukrar

nelze natankovat, pokud z pokladny nepřijde impuls.
Jakmile zavěsíte, již nikdo nanatankuje…