A&N

Taneční soutěž pro dvě?

Dobrý den,
jsme dvě kamarádky (15 let) a rády tančíme (styl- hip hop). Samy si vymýšlíme sestavy a rády je trénujeme. Sháníme taneční soutěž, na které bychom mohly soutěžit i my. Naše skupina není nijak registrovaná a má pouze 2 členy. Hledáme tedy hodně amatérskou soutěž (nejlépe něco pro děti a mládež). Nevíte o něčem?

Odpovědi
Kelt

Občas s takovým program vystupují lidé v televizi v pořadu – Hledáme talenty a pod, nevím jak se to jmenuje. V každém větším městě je nějaký dům mládeže, kde je i dramatický a taneční kroužek, možná by zaměstnanci mohli vědět něco konkrétního a dát nějaký typ.