Lilinka B

Tanecni šaty na venecek

Mužou byt na věneček delší šaty, když si je budu pri tancování držet,nebo je lepší mit kratsi.?

Odpovědi
Kerynka

měli by být nejlépe polodlouhé :) aby se v nich dalo dobře tancovat dlouhé nedoporučuju :)

anonym

Já vím tak, že na věneček dlouhé, ale ne tak, aby sis je musela nějak nadzvedat, to by tě otravovalo, délka šatů se měří až když budeš obutá do bot, které si na věneček vezmeš, boty doporučuju radši s plnou špičkou, je to elegantnější a když ti partner šlápne na nohu, nebude tě to bolet tak moc 🙂