barusee

Taneční rychlokurz?

Zdravím,
mám takový malý problém, celé tři roky jsem odkládala taneční na další a další rok, teď ale čelím problému – v prosinci 2012 máme maturitní ples a já neumím ani krok…
Poradíte mi nějaký rychlokurz v Praze?

Odpovědi
hanulka11

a co zde? http://www.ka­sa.cz/adrenali­novy-zazitek/koupit/1131551/­kurzy/tanecni-rychlokurz-kurz-pro-1-4-osoby-praha-kraj-praha/?kampan=878

venkovan

Zajeď na na podzim na Moravu k nějaké tetce a pomož jí se šlapáním zelí. Neboj, že budeš na sále trapná – dneska se stejně tancuje jen tolik, kolik je na sálu místa.
A nešel bych ani do rychlokurzu – do prosince máš času i na normální kurz a určitě tanci přijdeš na chuť. Pokud budeš mít šikovného kamaráda – partnera (někoho z kluků ukecej – my jsme na tancování strašní lenoši) , tak si to v tanečních užijete – asi už nikdy potom nebudete mít tolik místa na tancování. Snad jen v nějakých soutěžích. Za krásných let jsme s klukama ze školy chodili asi dva roky za sebou (druhý rok za symbolickou cenu – nějak holkám v tanečních scházeli kluci, tak si nás mistr pozval) . A ač to byly jen taneční, tak jsme si skvěle zatancovali na každém kurzu.
Dneska bych tak dal nějaký tanec na udusání asfaltu na silnici.