Lilinka B

Tanec-?problém

Mám trosku problems vahou a proto bych chtěla začít chodit do tanečního klubu…nejen kvůli hubnutí ale i proto ze me tanec baví…bojím se, ze ale zhubnu az budu zase mooc hubená a ani to nebude pěkné. Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
Drap

Prvně si musíš sama ujasnit, co vlastně chceš. Pokud chceš, tak hubni, pokud máš obavy že budeš příliš hubená, tak nehubni.

Další odpovědi
anonym

Tanec je pro tělo přirozeným pohybem, proto sám o sobě nezapříčiní, aby se z tebe stala anorektička nebo bulimička. To bys tomu musela dopomoci nějakou šílenou dietou nebo chorobou. Rozhodně ti velmi chválím tuto snahu o zeštíhlení. Pokud bys měla možnost ve svém okolí najít ještě kurz břišních tanců, tak zkus vyzkoušet i tuto možnost. Možná se ti zalíbí víc než běžné tance. Naučit se břišní tance dokáže každá žena a pravdou je, že ty trošku při těle si zlepší postavu a vypadají při tanci daleko lépe než vyschlé souchotinářky. Neboj se toho, ať už se rozhodneš pro jakýkoliv tanec. Prospěje ti to.

melanie

Pokud tě to baví a máš na to prostředky, tak ta choď a ničeho se neboj

KerrKnock

Nezhubneš ze dne na den. Začni chodit, pokud tě to baví a chceš to dělat. Mezitím můžeš posilovat a uvidíš. V nejhorším bys s tančením sekla. Ještě nikdy jsem ale neviděla, že by někdo zhubl až moc kvůli tančení, je to přirozený pohyb:)