ChineLin

Tančí na věnečku i hosté?

Sestřenka mne pozvala na věneček své dcery a řeším co na sebe. Jestli si brát vysloveně taneční věci (šaty, latinky…), nebo něco na tanec méně vhodného?
Do středoškolských tanecnich jsem nechodila a nevím, jak tam závěrečná lekce probíhá, jestli je to vyloženě jen pro absolventy, nebo spíše ples kde na parket může každý z diváků?

Odpovědi
Dochy

Pokud se pamatuju dobře a nic se nezměnilo, tak je prostor pro tanec všech. Na začátku snad mívají sólo žáci a poté žáci s rodiči.