OuSí

TAM – Ondřej Neff

Potřebuju do školi referat o knize Ondřeje Neffa. TMA. Mohl by mi prosim nekdo kdo četl tuhle knihu napsat O čem cela kniha je? Ale nesmí to být stručné. Musím o tom povídat tak abych popsal každou duležitou situaci děkuji :)

Nejlepší odpověď
annas

Stačí zadat do Google Ondřej Neff – Tma a vyjede vám několik stránek.
Každý má jiný pohled na skutečnost, na důležité situace a jevy… podrobný obsah? Domácí úkoly by si měl student vypracovat sám a nespoléhat na druhé.
Nejlépe se připravíte, když si knihu přečtete sám, pak budete snadno reagovat na otázky učitele a rozumět jim…
Odkaz na referát.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/ondrej-neff/tma.html

Další odpovědi
Terryle

Předpokládám, že jsi referát dostal proto, aby sis knížku přečetl ;o)
Dej si bacha, už tu pomalu jsme na ulejváčky poněkud alergičtí. Mohl by se najít někdo zákeřnej, kdo by Ti moh napsat úplnej nesmysl a udělal bys ze sebe trubku a prokecl by ses, žes to ani neviděl. Bude lepší si to půjčit a přečíst, nebo aspoň prolítnout. Když už, tak si někde na netu najdi obsah (to určitě jde) a pak podle něj tu knížku stručně prosvišti, jestli to sedí. A vytáhni si z toho JEDNU situaci, která tě „zaujme“, rozeber, proč je podle tebe zajímavá, dej do referátu úryvek textu a uvidíš, jak Tě učitel/ka pochválí… tak s elánem do toho :) Za odpoledne to můžeš mít.

hanulka11

to víš nejlepší je knihu si přečíst......

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/recenze-ondrej-neff-tma-0vf-/p_scifi.asp?c=A080728_­233430_p_scifi_hpe
Doplňuji:
http://www.cte­nar.net/zobraz_cla­nek.php?id_cla­nek=40bcc76ba64cc

tak aspoň vyber důležité pasáže ale nebudeš stejně vědět podrobnosti

mě se zdá kniha tedy dost zajímavá, že bych se na ní hned vrhla