dust8

Takže za hákáč na čele se jde do vazby, ale za pentagram na čele už ne a dokonce s ním lze i sehnat práci?

Je mi to úplně ukradené, ale prostě z čiré zvědavosti se ptám. Nikdy bych si nic takového nevytetoval ani mezi půlky. Jde o to jak moc předpojatá společnost plná předsudků vlastně je?

Pokud by si fungující uznávaný mnich dal pentagram na čelo a dále skvěle fungoval, tak by ho stejně trapně vyhodili? ;) ;D

Odpovědi
Edison

Potenciální zaměstnavatel by Ti mohl určit, že nesmí být vidět. K tomu může mít určen dresscode, takže čelenka či jiná pokrývka hlavy zakrývající čelo by Ti nemusela pomoct. A klidně můžeš být sebelepší kandidát. Zaměstnavatel kromě referencí potřebuje i „něco navíc“. Třeba při jednání se zákazníky by to nemusel zkousnout a spíše si vybere někoho s nepatrně horšími referencemi, ale takového, se kterým budou partneři jednat raději.

zjentek

Tak snad NA půlky ne? Proboha jak chceš dostat tazmánskýho čertíka anebo hákáč MEZI půlky, to nám osvětli!

anonym

Těžko můžeš myslet vážně, že společnost má k nacistickému hákovému kříži neodůvodněné předsudky a trpí předpojatosti. Víš co jsou vůbec předsudek ? To je zakořeněný názor, „který není založen na spolehlivém poznání, ale na pouhém mínění či předpokladu“, chceš nám tvrdit, že druhá světová neexistovala a jde o nespolehlivý předpoklad zvrácenosti této ideologie ?